Event Results

Back

U14 Boys

Bonus Sprint

PositionNameClub
1Edward HopkinsThe MI Racing Academy
2Jack PearsonBeeston RC
3Alex GalpinBourne Wheelers
4Callum TwelvesThe MI Racing Academy
5Lewis HolmesMatlock CC
Click here to see list of participants

Scratch Race

PositionNameClub
1Edward HopkinsThe MI Racing Academy
2Alex GalpinBourne Wheelers
3Callum TwelvesThe MI Racing Academy
4Lewis HolmesMatlock CC
5Jack PearsonBeeston RC
7Dan GalpinBourne Wheelers
7Finley BassThe MI Racing Academy
8Zak MachinLichfield CCC
9Daniel ArmstrongLeicester Forest CC
10Daniel Van aardt4 Life Triathlon Club
11Tom TylerPrivate Member
12Ryan WilliamsFusion cycling club
13Joshua WilliamsMatlock CC
14Thomas DixonWelland Valley CC
15George Amor-HughesDerby Mercury
Click here to see list of participants

U14 Girls

Bonus Sprint

PositionNameClub
1Libby BellLeicester Forest CC
Click here to see list of participants

Scratch Race

PositionNameClub
1Libby BellLeicester Forest CC
Click here to see list of participants

U16 Boys

Bonus Sprint

PositionNameClub
1Josh GiddingsThe MI Racing Academy
2Jack BroughThe MI Racing Academy
3Edward WoodwardThe MI Racing Academy
4Kieran SmithBolsover & District CC
5James AnthonyBeeston CC
Click here to see list of participants

Scratch Race

PositionNameClub
1Josh GiddingsThe MI Racing Academy
2Jack BroughThe MI Racing Academy
3Kieran SmithBolsover & District CC
4Edward WoodwardThe MI Racing Academy
5James AnthonyBeeston CC
6Jamie KennersonThe MI Racing Academy
7Bryn RichardsBourne Wheelers
8Luke MooreVC flintham
9Dylan SnoekBourne Wheelers
10Lucas Wolf-pudney4 Life Triathlon Club
Click here to see list of participants

U16 Girls

Bonus Sprint

PositionNameClub
1Lotta MansfieldThe MI Racing Academy
2Georgie YorkAbsolute tri
3Annabel RamsayLeicester Forest CC
Click here to see list of participants

Scratch Race

PositionNameClub
1Lotta MansfieldThe MI Racing Academy
2Georgie YorkAbsolute tri
3Annabel RamsayLeicester Forest CC
Click here to see list of participants
Back