Event Results

Back

U14 Boys

Overall

PositionNameClub
1Edward WoodwardLeicestershire RC
2Connor BentleyWrekin College Tri
3Alfie LofthouseNottingham Clarion
4Skip SnelsonTeam MK
5David HirdStratford CC
Click here to see list of participants

St 1 TT

PositionNameClub
1Connor BentleyWrekin College Tri
2Edward WoodwardLeicestershire RC
3Alfie LofthouseNottingham Clarion
Click here to see list of participants

St 2 Scratch Race

PositionNameClub
1Edward WoodwardLeicestershire RC
2Skip SnelsonTeam MK
3Connor BentleyWrekin College Tri
4David HirdStratford CC
5Alfie LofthouseNottingham Clarion
Click here to see list of participants

U14 Girls

Overall

PositionNameClub
1Alice StandishVC Lincoln
2Sarah BriggsMatlock CC
3Peta Jarvis4 Life Triathlon Club
4Sophie HindmarshDinnington RC
Click here to see list of participants

St 1 TT

PositionNameClub
1Sarah BriggsMatlock CC
2Alice StandishVC Lincoln
3Peta Jarvis4 Life Triathlon Club
4Sophie HindmarshDinnington RC
Click here to see list of participants

St 2 Scratch Race

PositionNameClub
1Alice StandishVC Lincoln
2Sarah BriggsMatlock CC
3Peta Jarvis4 Life Triathlon Club
4Sophie HindmarshDinnington RC
Click here to see list of participants

U16 Boys

Overall

PositionNameClub
1Liam HindmarshBroomwagon race team
2Tom DussekNottingham Clarion
3Liam DaviesLeicestershire RC
4James ArmstrongVC Lincoln
Click here to see list of participants

St 1 TT

PositionNameClub
1Tom DussekNottingham Clarion
2Liam HindmarshBroomwagon race team
3Liam DaviesLeicestershire RC
Click here to see list of participants

St 2 Scratch Race

PositionNameClub
1Liam HindmarshBroomwagon race team
2James ArmstrongVC Lincoln
3Liam DaviesLeicestershire RC
4Tom DussekNottingham Clarion
Click here to see list of participants

U16 Girls

Overall

PositionNameClub
1April TaceyLeicestershire RC
Click here to see list of participants

St 1 TT

PositionNameClub
1April TaceyLeicestershire RC
Click here to see list of participants

St 2 Scratch Race

PositionNameClub
1April TaceyLeicestershire RC
Click here to see list of participants
Back